Damar FM, 2002 senesinden itibaren yayınlarını sürdüren bir radyo kanalıdır. Adından da anlaşılacağı üzere genel olarak arabesk ve fantezi türünde yayın yapan bir radyo kanaldır. Ancak zaman zaman Türk sanat müziği paylaşımı da yapılmaktadır. Uzun senelerdir yayınlarını sürdüren radyo kanalı dinleyicilerine çok önem vermektedir ve gelişmeye devam etmektedir.

Damar FM’de yayın yapan radyocular dinleyicilerle buluşarak interneraktif bir yayın sunmaktadır. Radyo yayınlarında yapılan keyifli sohbetlerle beraber müzik eşliğinde zaman geçirmek için en güzel radyo kanallarından bir tanesidir. Şarkı listesini özenle hazırlayan yayıncılar bu işe oldukça emek vermektedir. Ayrıca yapılan şarkı listesi web siteleri üzerinden paylaşılmaktadır.

Jilet Gibi Radyo

2012 senesinden beri yayınlarını sürdüren radyo kanalı ‘Jilet Gibi Radyo‘ sloganını kullanarak yayınlarına devam etmektedir. Arabesk müzik kültürümüzün bir parçası olduğu için çok sayıda dinleyiciye sahiptir. Arabesk müziğin bu kadar takipçisi olduğu için radyo kanalları da buna ayak uydurmaktadır. Aynı zamanda arabesk müzik denince Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay gibi isimler akıllara gelmektedir.

Damar FM sadece internet üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Dolayısıyla radyo alıcıysa Damar FM’i dinlemek mümkün değildir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Damar FM‘i canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Damar FM‘in uygulamasını telefonunuza yükleyerek dilediğiniz yerden Damar FM’in yayınlarına erişebilirsiniz.