Hip hop müzik severler için Flow Radyo kurulmuştur. 2016 yılında kurulmuş ve yayın hayatına başlamıştır. Genel olarak radyolar tarafından sloganlar belirlenir. Flow radyosunun sloganı ise; Türkiye’nin hip hop kültürü olmuştur. Hip hop müzik tarzını benimseyenlerin radyosu olarak yayın akışlarını sağlamaktadır.

Hip hop müzik kültürü genel olarak Türkiye’de yeni olarak benimsenmeye başladu. Fakat hip hop müzikler olan ilgi ise gün geçtikçe daha çok artış sağlamaktadır. Özelliklede hareket etmeye seven gençler için hip hop müzik tarzları idealdir.

Flow Radyo Müzik Tarzı

Radyonun kendi sloganından anlaşıldığı üzere genel olarak hip hop müzik tarzına yer veriliyor. Flow radyo için hip hop müzikler beraberinde farklı bir kültürünü de getirir. Kendilerine ait olan kültürü oluşturur. Böylece hip hop müziğin kendi kültürü daha kolay yansıtılır.

Günümüzde hip hop müzik tarzı yaşamak Flow radyosu ile daha kolaydır. Özelliklede hip hop müziğe olan bakış açıları bu radyo ile değişebilir. Çünkü en trend hip hop müzikler Flow radyosunda yer alır.

Flow Radyo Programları

Hip hop müzik tazının adresi olarak Flow radyo oher zaman için hip hop yaşam tarzını yansıtmıştır. Henüz daha yeni kurulmuş olsa da farklı programları ile hip hop müziği daha çok sevdiriyor. Flow radyosunun genel olarak programları şu şekildedir;

– Ultımate old school

– Hip hop kilink

– Hip hop mecmuası

Yayın programlarında genel olarak hip hop tarzına dair pek çok konuya yer verilir.

Flow Radyo