Radyoland adı altında kurulan Garaj Radyo internet radyosu olarak karşımıza çıkmaktadır. Garaj Radyo 2016 yılında İstanbul’da yayın hayatına başlaması ile dinleyicileri tarafından oldukça beğenilmiştir. Bunun yanı sıra internet üzerinden ara vermeden yayın yapması ile her an ulaşım sağlamaktadır. Pop müzik kültürüyle birlikte slow müzik tarzını da dinleyicilerine aktarması ile geniş bir yayın sunmaktadır. Dijital mecraların hepsinden ulaşım sağlaması ile dinleyicileri müzik keyfine her an ulaşmaktadır.

Garaj Radyosunun Müzik Tarzı

Müzik hayatına henüz yeni başlamasının yanı sıra Garaj Radyo kısa sürede kendini tanıtmayı başarmıştır. Her yaş grubuna hitap eden müzik tarzı ile adından söz ettirmektedir. Bunun yanı sıra ağırlıklı olarak Türkçe pop ve slow müzik tarzını dinleyicilerine aktarmaktadır. Elbette ki hit parçaları da frekansından yayınlaması ile kendini her zaman güncel tutmaktadır.

Garaj Radyosunun Programları

Garaj Radyo, Radyoland adı altında kurulması ile belli başlı programlara da ev sahipliği yapıyor. Nihat Sırdar ile Nihat’la Sivrisinek programı ağırladığı konukları ile oldukça sevilen bir program olmuştur. Garaj Radyo, yeni dönemde herhangi bir programa ev sahipliği yapmamasının yanı sıra internet üzerinden oldukça aktiftir. Dijital ortamda dinleyicisine sunduğu kesintisiz müzik imkanı ile her an müzik keyfi yaşatıyor. Bunun yanı sıra Türkçe pop ve slow müzik saatleri yapması ile dinleyici isteklerine de cevap veriyor. Garaj Radyo bu açıdan oldukça donanımlı olup yeni dönem radyoculukta oldukça başarılıdır.

Garaj Radyo