Türkiye’de ilk yayın hayatına başladığı yıllarda sadece belli kitleden kişilerin takip ettiği sonrasında yavaş yavaş ülke geneline yayılan ve adeta bağımlılık etkisi ile büyük bir kitlenin takip ettiği Gözyaşı FM, canlı yayın sayısını arttırarak takipçilerini bir kez daha mutlu etmiş durumda. Eskiden en fazla 1 veya 2 saat canlı yayın programı yapıp geneli bant kasetlerle program yapan Gözyaşı FM artık canlı radyo sayısını ve canlı yayın program kalitesini arttırmış durumda.

HANGİ ALANDA MÜZİKLER YAYINLANIYOR? 

7’den 70’e milyonlarca insanın takip ettiği klasik müzik, pop müzik, Türk sanat musikisi, Yabancı müzik ve eski en çok takip edilen müzikler başta olmak üzere çok geniş kategorilerde müzik hizmeti sunan Gözyaşı FM, uzun yolda ve sabahları özellikle olmak üzere, gün içerisinde en yakın ve en sıcak dostunuz olacak kapasitede bir yayın kalitesine sahip. Canlı yayın programlarına ayrıca sizlerde katılabilir, görüşlerinizi iletebilir, istek şarkı talebinde bulunabilir ve sosyal medya üzerinden düzenlenen internet taglarına katılıp resminizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca müzik zevkinin yanında yarışma programları ile de heyecanlı vakitler sunan Gözyaşı FM ile dinlerken eğlenebilir aynı zamanda ödüller kazanabilirsiniz.
İstediğiniz an istediğiniz yerden bulunduğunuz ile ait Gözyaşı FM frekansı ile yayınları 24 saat takip edebilir ve devamlı takipçi olmanın da getireceği avantajlar ile yarışmalarda ödüllere daha yakın olabilirsiniz.

NE GİBİ SÜPRİZLER MEVCUT?

Eğer sesinize güveniyorsanız eşinize, dostunuza ve akrabalarınıza bu canlı yayın imkanı sayesinde şarkı söyleyip güzel anlar yaşatabilirsiniz. Kim bilir belki bu imkan sayesinde sesinizi bu işin profesyonelleri beğenebilir ve müzik hayatına sizde atılabilirsiniz. Evde, işte, arabada istediğiniz zaman istediğiniz yerde ulaşabileceğiniz Gözyaşı FM’e ayrıca görüş ve taleplerinizi 7 gün 24 saat istediğiniz an e posta yoluyla veya telefon adreslerinden irtibat kurarak iletebilir, aynı zamanda internet sitesine girip iletişim kısmından da fikir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Son zamanların en çok dinlenen aşk ve romantizm alanında ün yapmış şarkılarla genellikle ün kazanan Gözyaşı FM, her müzik kulağına hitap edişi ve her kesimden insanı bir arada tutuşu işe Türkiye’de bu alanda yayın yapan en önemli radyo kanallarındandır.