Tecrübesini  başarıya çeviren Melodi FM, dinleyicilerini özgün içerikler ile buluşturuyor. Radyo yayıncılığı denildiği zaman akıllara gelen Melodi FM; tereddüt etmeden tercih edilen kanallar arasında yer alıyor! Müziğin eşsiz parçalarını ve birbirinden efsane şarkıları radyo dinleyenler ile buluşturan Melodi FM’ internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İsterseniz iletişim numarasından istek parçalarınızı dile getirebilir, isterseniz de yine iletişim numarası üzerinden istek ve önerilerinizi melodi FM ile paylaşabilirsiniz. Tecrübesi ve kurumsal kimliği ile dinleyicilere hizmet veren melodi FM yayın sağladığı bölgelerin tanımış djleri ve bir çok programcısı ile stüdyo kapsamında çalışmaktadır. Kalitesinden asla ödün vermeyen melodi FM ilgi çekmek için yapılmış asparagas haberlerden kesinlikle kaçınıyor ve bu tür haberleri yayınında bulundurmuyor. Haber bültenlerini sunarken de tarafsızlığını koruyan melodi FM dinleyicilerin kalbini kazanmaya devam ediyor!

Bilgilendirici, yönlendirici ve etkileyici reklamların adresi olan bu radyo bölgelerin sesi niteliğinde yayınlar yapmaktadır. Reklam yayınları ile dinleyicileri bunaltmıyor, müzik akışını zedelemekten çekiniyor. Böylelikle tam anlamı ile kaliteli müziklerin adresi niteliğine sahip oluyor. Kısacası dinleyicilerin nabzı oluyor!

Genellikle Türk sanat müziği tarzında müziklerin yayını yapan Melodi FM,  diğer kardeş radyolar ile beraber hareket etmektedir. Bu durumdan dolayı kendi stüdyosunun gücünü de arttırmaktadır. Sizler de keyifli bir müzik şöleni yaşamak istiyorsanız; radyolarınızı ayarlayıp Melodi FM’e okları çevirebilirsiniz.

 

Melodi FM