Merkezi Kocaeli’de bulunan ve uzun bir zamandır kaliteli yayın çizgisinden vazgeçmeden dinleyicisine hizmet sunan Mesaj FM bünyesinde birbirinden farklı şarkıları bulabilirsiniz. Ancak daha çok dini içerikli programların bulunduğu bu kaliteli rahat yok kapsamında en doğru bilgileri dini açıdan bulabilir ve öğrenme şansını elde edebilirsiniz. Uydu üzerinden Türksat ile radyo dinleme fırsatı verilirken, diğer yandan farklı şehirlerde birbirinden değişik frekanslar eşliğinde de dinleyebilirsiniz. Tabii internet üzerinden de yine dini içerikli bu özel radyoyu dinleme imkanı elde edebilirsiniz. Büyük bir çoğunluğunun dini içeriklerin aldığı Mesaj FM kapsamında sürekli olarak farklı programlar yapılmakta ve bu programlara dini alanında uzman kişiler katılarak en doğru ve güncel bilgiler verilmektedir.

Uzman radyocular

Özellikle Kocaeli merkezli olarak ülkenin her noktasına genel bir yayın yapan mesaj FM kapsamında dini konularda büyük bir tecrübeye ve bilgiye sahip olan radyocular bulunmaktadır. Bu sayede farklı bilgiler eşliğinde en doğru dini öğretilerin bu güzel radyo kapsamında alabilir ve yanlış hurafeleri aklınızdan silerek dini en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Keyifli ve güzel bir sohbet eşliğinde yapılan uzmanlar ile farklı programlar gün içerisinde değişik zamanlar ayrıldığında sunulmakta ve bu bağlamda radyo oldukça büyük bir dinleyici kitlesine sahip olmaktadır. Üstelik sadece hafta içi değil aynı zamanda hafta sonu da özel konuklar farklı programlara katılarak dini içerikli bilgiler eşliğinde güzel bir sohbet etmektedirler.

Birbirinden değişik şarkılar ve dini bilgiler

En doğru ve net, güzel bilgiler eşliğinde yapılan harika programlar ile dini içerikler dinleyiciyi sunulurken, aynı zamanda günün farklı saatlerinde değişik şarkılar da yine mesaj FM kapsamında son olarak başta Kocaeli ve çevresi olmak üzere ülkenin tüm farklı yerlerine sunulmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken ister uydu üzerinden ister radyo frekansı ile ya da internet üzerinden siteye giriş yaparak mesaj FM’i bulmak suretiyle hemen yayına bağlanıp birbirinden güzel sohbetler eşliğinde en doğru dini bilgileri öğrenme şansını elde etmektir. Tabii birçok değişik türdeki şarkıları da yine dinleyerek kulağınızın pasının silinmesine bu canlı radyo kapsamında fırsat verebilirsiniz.