Moralfm gece gündüz mükemmel bir yayın akışı sağlıyor. İnternet üzerinden radyo dinle başlığı adı altında son derece keyifli ve eğlenceli dakikaları Moralfm ile geçirebilirsiniz. Web siteleri üzerinden canlı yayın akışını takip edebilir ve günün tüm saati istek şarkı talebinde bulunabilirsiniz. Muhteşem görselliği ve uzman dj kadrosuyla günün tüm saati yayın akışı devam ediyor. Moral Fm ile moralinizi hiç bozmadan çok keyifli bir şekilde güne başlayabilirsiniz. Yayın hayatında kesintisiz olarak hizmet sağlayan radyo şirketi milyonlarca dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Güzel ve kullanışlı arayüzü ile radyo dinlemek isteyen tüm bireylere mükemmel bir hizmet sağlanıyor. Radyo sitesinde bulunan programcılar yaklaşık olarak 500 kişiden oluşmaktadır. Programcıların tamamı alanında profesyonel olarak hizmet sağlamış ve bu konuyla ilgili olarak binlerce referansa sahip kişilerden oluşmaktadır. Yayın akışı menüsünde günün tam saati insanlara hizmet verebilmek adına tüm program listesi yayınlanmıştır. Yayın akışı sayesinde radyonun tüm günü ve saatleri dolu bir şekilde ilerlemektedir.

İstek Hattı Hakkında

Radyo sitesinde istek hattı sürekli olarak yöneticiler tarafından takip edilmektedir. Sadece yöneticiler olmamakla birlikte radyoda canlı olarak yayını sürdüren profesyonel dj isteklerinizi sürekli olarak gerçekleştirmektedir. İstek göndermek isteyen tüm radyo sevenler istek hattı butonuna tıklayarak istedikleri şarkının çalmasını talep edebilirler. Anlık olarak takip edilen istek hattı sayesinde tüm sevdiklerinize en güzel şarkı hediyesini gönderebilirsiniz.

Radyo Dj Hakkında

Moral Fm sitesinde hizmet sağlayan dj kişiler alanında son derece profesyonel kadrodan oluşuyor. Uzman dj kadrosuyla yayın akışını sektörde en kaliteli bir şekilde sürdürebilen radyo şirketidir. Moralfm sayesinde dünyanın her yerindeki sevdiklerinize veya arkadaşlarınıza istek şarkılar gönderebilirsiniz. Üstelik istek hattı tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Günün tüm saati stres ve sıkıntıdan uzak kalmak istiyorsanız mutlaka moralfm radyosuna giriş yapmalısınız. Çok keyifli dakikalar geçireceğiniz radyo sitesine aynı zamanda dj başvurusu yapabilirsiniz. Fakat bunun için bir takım belgelere sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü moralfm son derece profesyonel bir yayın akışı sürdüren radyo sitesi olduğu için dj başvurusunda bulunacak bireylerden bir takım dj belgeleri talep edebilmektedir.