2002 yılı içerisinde Mydonose Türk Pop adı ile yayına başlamıştır. 2002 – 2012 yılları arasında 106.5 frekansı ile Ankara’da yayın yapmaya başlamıştır. 27 Kasım 2010 tarihinde ise Radyo Mydonose ile birlikte Spectrum Meyda yönetiminde çalışmaya geçmiştir. 2012 yılı içerisinde Ankara’da bulunan frekansını Joy FM’e devrederek, radyoyu kapatmıştır. Ancak 2015 Nisan ayında  Mydonose Türk ismi ile yeniden İnternet üzerinde yayın yapmaya başlamıştır. Türkçe popun merkezi olan Mydonese Türk ile günlük akışı rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Türkçe Hit Müzik merkezi Mydonose Türk Radyo da; İdo Tatlıses, Kenan Doğulu, Mabel Matiz, Manuş Baba ve benzer bir çok sanatçının hit şarkılarını dinleyebilirsiniz. Erdinç Erdoğdu ile birlikte Deşarj, Bahri Fedai ile birlikte Türbülans, Emin Ertuğrul ile birlikte Playmix gibi bir çok beğenilen canlı program Mydonese Türk ile sizlere! Yeni çıkan trend şarkıların sıklıkla yer aldığı listeleri ile dinleyiciler ile buluşan Mydonose Türk; son yılların en çok dinlenen radyoları arasındadır.

Mydoneose Türk frekansı üzerinden rahatlıkla trend müziklere erişerek, gününüzü renklendirebilirsiniz. Radyo iletişim bilgilerinden istek parçanızı dile getirebilir, görüş ve önerilinizi Mydoneose Türk ile paylaşabilirsiniz. Günün her saati keyifli müzik için Mydoneose Türk radyoyu takip ederek; hit müziklere ve müzik listelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mydonose Türk