“Müziğin Türkçesi” sloganı ile beraber yola çıkmış olan ve online eksen kapsamında da yayınlarına sürekli devam eden Pal Akustik, bünyesinde yer vermiş olduğu birden farklı konsept radyo kanalı ile beraber radyo seven kişilere en iyi ve kaliteli şekilde hizmet sunuyor!

Akustik müzik çeşitlerinin en iyilerini tek bir radyo altında buluşturmak ve  akustik müzik seven kişilere sunmak; Pal Akustik Kanalının ilk önceliği! Pal Akustik radyo kanalı ile beraber daha dinlendirici ve daha sakin bir gün tamamen sizleri bekliyor olacaktır. Türkçenin güncel akustik parçalar ile beraber müzik keyfinizi en iyi şekilde yaşayacak ve gününüzü huzur ile tamamlayacaksınız. Pal Akustik ile radyo dinlemek gerçekten keyifli ve huzurlu bir eylem haline gelecek diyebiliriz.

Mobil uyumlu olan Pal Akustik radyo kanalının mobil uygulamasını indirerek; akustik müziğinizi her yere taşıyabilirsiniz. Pal Fm frekansı bünyesinde mevcut varlığını sürdüren Pal Akustiğe ulaşmanız oldukça pratik! Her zaman aynı şarkıların çalmasından sıkıldıysanız; Pal Akustik ile şarkıların akustik performans ile renklendirilen farklı versiyonlarını dinleyebilirsiniz. Akustik müzik tarzına bakışınızı değiştirecek Pal Akustik; 1960 yıllardan oldukça popüler! 24 saat kesintisiz bir şekilde akustik müziğinizi hemen dinlemeye başlayabilirsiniz. Evde, işte, sokakta, cafede… Pal Akustik enteresan müzik listesi ile sizlerle! Hemen dinlemeye başlayarak; maziye bir yolculuk yapabilirsiniz…

PAL Akustik