Radyo Pop 90 radyo dinleyicisinin kitlesi 90’larda popülerliğini kazanmış pop müzik dinleyicisi olarak görülüyor. genel olarak 90’lı senelerin efsaneleşmiş parçalarını yayınlayan Pop 90 eski şarkıların merkezi haline gelmiş durumda. tüm gün boyunca unutulmaz şarkıları kesintisiz olarak yayınlıyor. Aynı zamanda karnaval grubunda olduğu için oldukça kaliteli içerikler ortaya çıkıyor.

Pop 90 radyosu 90’lı senelerin popüler şarkılarını ve sanatçılarını listesinde bulunduruyor. Örneğin; Sertap Erener, Soner Arıca, Şebnem Ferah, Levent Yüksel, Nazan Öncel, Haluk Levent, Serdar Ortaç, Ajda Pekkan, Burcu güneş, Candan Erçetin gibi bir çok efsane şarkıcıların parçaları yayınlanıyor.

90’ların Unutulmayan Türkçe Pop Şarkıları

Çok büyük bir müzik arşivine sahip olan radyo kanalında canlı radyo dinlerken eski anılarınız gözünüzün önüne gelebilir. Pop 90 uzman bir kadroya ve profesyonel yayıncılara sahip olduğu için dinlerken bu kaliteyi hissedeceksiniz. Bu radyoyu dinlerken gerçekten de doksanlı senelerin efsane şarkılarının hiç birinin unutulmadan yayınlandığını göreceksiniz.

Pop 90 radyosunu canlı olarak dinlemek oldukça kolaydır. Bunun için tek ihtiyacınız olan şey internet destekli herhangi bir telefon veya bilgisayardır. Telefonunuzu kullanarak mobil olarak dinlemek çok kolaydır yada bunun yerine bilgisayarınızdan canlı olarak yayını takip edebilirsiniz. Mobilden dinlemek için akıllı telefonunuza karnaval uygulamasını yükleyebilirsiniz. Ayrıca karnaval uygulaması akıllı televizyonlardan da bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde en son çalınan 10 şarkıya anında ulaşabilirsiniz veya geçmişteki yayınları tekrardan dinleyebilirsiniz.  Böylece canlı radyo dinlemenin keyfini mazide kalmış efsane parçalarla sonuna kadar yaşayacaksınız.

Radyo Pop 90