Hem yerli hem de yabancı tüm farklı şarkıları yayına veren Power FM, özellikle yabancı şarkılar kapsamında ülkenin önde gelen radyolarından biri olarak bilinmektedir. Radyoyu en çok meşhur eden yanlarından biri ise bu alanda en iyi DJ’lerin bulunmasıdır. Üstelik 24 Saat süreyle aralıksız sunulan müzik keyfini yanı sıra gece 00.00 ile birlikte sabah saat 06.00’a kadar süren all night programı ile kesintisiz bir şekilde birbirinden harika şarkıları dinleme fırsatını elde edebilirsiniz. Yine sabah erken saatlerinden geceye kadar farklı programlar ile birlikte birbirinden harika DJ’ler eşliğinde güzel bir zaman geçirme şansını burada bünyesinde elde edebilirsiniz.

Farklı ve özel DJ’ler

DJ Barış Çabakor, DJ Erdem ile birlikte  DJ Cenk ve yine DJ  milk&sugar; ülkenin önde gelen radyocuları ile birlikte özellikle parti müziklerini farklı zamanlarda dinleyerek eğlenceli bir vakti tek başınıza ya da arkadaşınıza birlikte geçirme şansını bulabilirsiniz. Ülkenin tüm farklı noktalarında değişik frekanslar eşinde sonuna Power FM, sizlere en güncel ve ünlü yabancı şarkıları sunarken, aynı zamanda birbirinden farklı ve kaliteli yerli şarkıları da yine günün değişik zamanlarında yayına vermektedir. Özellikle güne enerjik bir şekilde başlamak ve pozitif bir biçimde devam etmek isterseniz mutlaka Power morning team programını kaçırmadan her sabah dinleyin. İnsanın içini açan ve son derece eğlenceli şarkıları bir araya getirmiş olan bu güzel programı eşliğinde keyifli bir zaman geçirme şansını alabilirsiniz. Üstelik hem yerli hem de yabancı şarkıları top 10 veya Top 20 listeleri ne de hafta içi ve hafta sonları farklı zamanlarda dinleyebilir, en çok hangi şarkıları tercih edildiğini ve sevildiğini de bu şekilde görebilirsiniz.

Her gün farklı bir eğlence

Her gün birbirinden değişik DJ’ler eşliğinde oldukça eğlenceli bir zaman geçirme fırsatı veren bu kaliteli rahat ve bünyesinde hafta sonu da daha birçok değişik programlar eşliğinde farklı müzik türlerini dinleme şansını bulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken radyo dinle bünyesinde site kapsamında radyoyu bularak üzerine tıklamak suretiyle hemen bağlanıp dilediğiniz zaman bu güzel radyoyu dinlemektir.