Türkiye’nin Rakipsiz Radyosu Mydonose Radyo Türkiye’nin ilk ulusal radyo kanalı olan TRT Radyo’nun kurulmasının ardından pek çok özel şirket de kendi radyolarını kurmaya başladı. Müzikseverlerin her an müzik ile iç içe olabilmesi için girişilen radyo sektörü kısa sürede pek çok kaliteli radyo kanalına sahip oldu. Özellikle 1990’lı yılda şimdinin en kaliteli radyoları sıra ile bir bir kuruldu. Kaliteli müzik yapanlar günümüze kadar gelirken bir kısmı piyasaya tutunamadan yok oldu. Mydonose Radyo 12 Ocak 1998 yılında Raysaş Holding tarafından kurulan özel radyolardan biridir. Ankara’da kurulan bu renkli radyo daha sonra oldukça beğenilmiş ve tüm Türkiye’de yayın yapmaya başlamıştır. Mydonose Radyo’yu diğer özel radyolardan farklı kılan en önemli özelliği yabancı müzik yayınlamasıdır. Mydonose Radyo kendi müzik modasını diğerlerinden etkilenmeden kendi yarattı ve bu nedenle de piyasa da her zaman en üstlerde yer aldı.

Eski Ve Yeni Tüm Hit Şarkılar

Eski Ve Yeni Tüm Hit Şarkılar Mydonose Radyo’da Yabancı müzik denilince akla gelen ilk Türk radyosu Mydonose Radyo’dur. Kaliteli yayıncılık anlayışı ile yayıncılık ilkelerine uygun olarak yayın hayatını sürdüren Mydonose Radyo, ratinglerde her zaman en üstte yer alan kaliteli bir radyodur. Dinleyicilerine ilettiği mesajlar ve hit şarkılar ile her zaman beğenilen ve farkını ortaya koyan Mydonose Radyo bu duruşunun karşılığını ratingler ile almaktadır. Mydonose Radyo’sunu ayrıcalıklı kılan bir diğer özellik ise pek çok dünyaca ünlü olan şarkıcıların albümleri Türkiye’de piyasaya sunulurken Mydonose Radyo’nun sponsorluğundan yararlanmasıdır. Böylelikle sadece müzik yayınında değil, dünyada da bir prestije sahip olan Mydonose Radyo, aynı zamanda dünyaca ünlü Oscar Ödül Törenlerinin de canlı bir şekilde aktarımını dinleyicilerine yapmaktadır. Böylelikle hayranı olduğunuz ünlülerin Oscar Ödül Töreninde giydikleri kıyafetten aldıkları ödüllere, rakiplerine kadar pek çok detayı canlı bir şekilde öğrenme fırsatı yakalamış olursunuz. Kaliteli Müziğin En Prestijli Adresi Mydonose Radyo Mydonose Radyo kendine özel hit parçalardan oluşturduğu albümleri dinleyicileri ile buluşturdu ve en çok satanlar köşesinde yerini aldı. Ayrıca dünyaca ünlü radyo sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sony Radio Academy Award ödüllü The Selector, Türkiye’de ilk kez Mydonose Radyo frekanslarında yer aldı ve Türkiye’deki dinleyicileri ile buluştu. 2006 yılına kadar müzik anlayışı sabit olan Mydonose Radyo 2006 yılından sonra içeriğinde değişikliğe giderek dünyanın en hit parçalarını, eski ya da yeni diye ayırmadan dinleyicileri ile buluşturmaya başladı. Böylelikle prestijli bir radyo kanalı olduğunu herkese göstermiş oldu.

Pozitif Müzik Sloganı

Pozitif Müzik Sloganı ile Mydonose Radyo Farkını Yaşayın Pozitif müzik sloganı ile piyasaya hızlı ve iddialı bir giriş yapan Mydonose Radyo halen bu iddiasının arkasında duruyor. Yaptığı yayıncılığı kalitesi be ilklerin radyosu olması ile birlikte herkes tarafından dinlenen, eğlenceli ve eğlenceli olduğu kadar da renkli bir radyo olan Mydonose Radyo ile günün her anı hareketli ve eğlencelidir. Müziğini yanından ayırmayanlar arasında mısınız? O zaman sizde şanslı dinleyicilerdensiniz. Mydonose Radyo mobil uygulamaları sayesinde dinleyicilerini hiç yalnız bırakmıyor. Mobil cihazlarınızdan, cep telefonları ve tabletler sayesinde sizde müziğinizi her an canlı yayından takip edebilirsiniz. Ayrıca internet yayını da olan Mydonose Radyo ile internetin olduğu her yerde eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Hayatın her daim pozitif yanlarını görmenizi sağlamak amacı ile en hareketli ve en tempolu yabancı müzikleri sizler ile buluşturan Mydonose Radyo ile sıkılmanız mümkün değil. Sizde hemen internetten, mobil cihazlarınızdan ya da radyonuzdan Mydonose Radyo’yu ayarlayın ve eğlenceyi sabaha kadar yaşayın.