Ege’nin kalbi olan güzel İzmir, doğası, havası, insanı ile çok özel bir şehirdir. Her yaştan insanın yaşamak istediği sayılı kentler arasında yer alan İzmir, en güzelini hak eder. Her zaman en iyisini sunmayı hedefleyen Radyo 35 ise sunduğu kaliteli programlar nedeniyle İzmir’lilerin gönlünde taht kuran bir kanaldır.

Yerel radyo kanalları arasında kurumsal kimliğini muhafaza eden kanal, popüler müziğin sesi olarak kendisini devamlı yenilemektedir. Bu da dinleyicisine verdiği değerdendir. Kanal en kaliteli programları sunarak dinleyici kitlesini hızla artırmaktadır. Böylece, hem ulusal hem de yerel kanallar arasında yapılan ölçümlere göre en beğenilenler arasında yer almaktadır.

Radyo 35 Müzik Tarzı

Dinleyicilerin İzmir ile sınırlı kalmayıp  dünyaya açılması, Radyo 35 kanalının bir başarısıdır. En iyi müziği en kaliteli ses düzeniyle ulaştıran kanal, eski radyo anlayışının modernize edilmiş halidir. Pop müzik hayranlarına en yeni ve en beğenilenleri sunan kanal, bir yandan nostaljiyi yaşatırken, diğer yandan da az bilinen şarkı yorumlarıyla dinleyicisinde merak uyandırmaktadır. Bu da radyo kanalına olan ilgiyi artırmaktadır.

Radyo 35 Programları

Müzik, söyleşi, etkinlik, kültür ya da sosyal hayat içerisinde ne varsa ilk olarak akla gelen frekans, Radyo 35 FM’dir. Hayatın içerisinde yer alan tüm aktivitelerin yanında doyumsuz müziği de bulabileceğiniz istasyon, İzmir’in sesi oluyor.

Usta seslerden dinlenen muhteşem hit şarkılarla eşsiz anlar yaşatan kanal, bu sesin sahibi sanatçılarla canlı yayınlarda söyleşilerde de bulunuyor. Programda müzik ve yaşam adına aranılan her şeyin rahatlıkla bulunacağı kanal, programa katılan dinleyicilerine verdiği hediyelerle de farkındalığını ortaya çıkartıyor.

Radyo 35