Bir klasik haline gelmiş olan Radyo 90 bir çok farklı eserleri dinleyiciler ile buluşturuyor. Radyo 90 ile her türde müziğe kolaylıkla ulaşabilir, müzik zevkinizi her dakika yaşayabilirsiniz. Kesintisiz bir şekilde 7 gün 24 saat sizler ile bir çok müzik türünü paylaşıyor, evde, işte, dışarıda ya da herhangi bir yerde otururken; müzik zevkinizi yaşamanıza olanak sağlıyor. Farklı radyo arayışınız Radyo 90 ile son bulacak diyebiliriz. Birbirinden renkli programlarının yanı sıra; şarkıların da özen ile seçildiği Radyo 90’a frekans aralığından kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Radyo 90 ile mazideki anılarınızı canlandırabilir; poptan akustiğe, klasikten caz müzik türüne ait bir çok müziğe ulaşım sağlayabilirsiniz. 90’lar kuşağını yaşayacağınız bu müzikler ile Radyo 90 kalitesini hissedeceksiniz. Popüler sanatçı ve şarkıları barındıran Radyo 90; listelerini dinleyicilerin taleplerine göre renklendirmeyi de unutmuyor.

Dilerseniz Radyo 90 kanalına bağlanabilir, istek parçada bulunabilirsiniz. Dilerseniz de Radyo 90 iletişim bilgilerinden ekibe ulaşarak; görüş ve önerilinizi paylaşabilirsiniz.

Radyo 90 müzik kanalını dinlemeye başladığınız zaman frekansın alt yapısında yer verilmiş mevcut olan müziklerin düzenlenmesi kapsamında, tamamen profesyonel bir ekip çalıştığını fark edeceksiniz. 90’lı yılları sizlere asla unutturmayacak şarkıların Radyo 90 ile yayınlandığının farkına varmanız; bu radyonun bağımlısı olmanıza yetecek!

Radyo 90