2011 yılında yayın yapmaya başlayan Slow Radyo; yayın yapmaya başladığından beri 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde müzik yayını yapmaktadır. Henüz bir FM bant yayını bulunmamaktadır. Bu nedenle yayınlarına internet üzerinden devam etmektedir. Genellikle hafif müziklerin yer aldığı Slow Radyo; bazı zamanlar rock tarzı parçalara da yer vermektedir. Slow Radyo ile müzik tutkunlarının, farklı bir kanal aramalarına gerek kalmayacak!

Cep telefonunuzun çekebildiği her yerde; işte, evde, yolculukta, sokakta sizi etkileyecek Slow Radyo yayınları sizleri bekliyor. En çok sevilen ve istek alan slow şarkıları burada siz radyo severler için çalıyor! Temeli duygu olan slow şarkılara hayır diyemeyecek; şarkıları son ses ile eşlik edeceksiniz.

Müziğin bir çok dalı bulunmaktadır. Ancak slow müziğin yeri her zaman ayrıdır. Duygularınıza belki de en çok dokunacak olan müzik türüdür. Bu müzik türü kapsamında bir çok radyo yayın yapmaya başlamış olsa da Slow Radyo ilk sıralarda yerini almaktadır. Slow Radyo ile slow müzik tarzı sadece tek bir yaş guruba ait yargılarını geride bırakabileceksiniz. Dingin ve her yaşa uygun müzikler ve listeler arıyorsanız; Slow Radyo ile doğru yerdesiniz! İster web üzerinden, ister radyodan, isterseniz de mobilden rahatlıkla dinleyebileceğiniz slow müzikler; Slow. Radyo ile sizleri bekliyor…

Romantik Ses Isparta