Karnaval radyo adı altında yayın hayatına başlayan Süper 2 FM dijital alanda dinleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Süper 2 FM genel müzik hedefi 2000’ler pop müzik kültürü olmaktadır. Bunun yanı sıra Süper FM’in internet versiyonu olması ile dinleyicisi bu isme aşina olmaktadır.

Süper 2 FM geçmiş müzik esintilerini günümüzde de devam ettirirken bu radyo frekansına ulaşmak oldukça kolay oluyor. Merkezi İstanbul’da bulunan radyo frekansına bilgisayar, telefon ve radyo olarak her an ulaşılıyor.

Süper 2 FM Müzik Tarzı

Süper 2 FM yayın hayatına başladığı günden itibaren pop müzik kültürünü dinleyicilerine sunuyor. Özellikle 2000 ve 2010 yılları arasında ki pop müziklerini frekansında yer vermektedir. Dinleyiciler her ne kadar güncel müzik tarzını tutsa da eski pop müzik kültürü hala revaçta olmaktadır.

Süper 2 FM ise eski müzik esintilerini bu sayede unutturmadan dinleyicilerine ulaştırıyor. Özellikle pop müzik dünyasında unutulmayan ve popüler isimlere radyosunda sıklıkla yer vermektedir.

Süper 2 FM Programları

Radyonun yaptığı programlar pop müzik ağırlıklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Elbette ki güncel hit parçaları da frekansa dahil eden Süper 2 FM oldukça beğeniliyor. Radyonun genel program ağırlığı DJ performansları ve 2000’ler Türkçe pop müzik kültürü olmaktadır.

Bunun yanı sıra müzik akışını devamlı güncel tutması ile kesintisiz müzik sunuyor. İnternet üzerinden dinleyicilerine ulaşması ile reklam aralığı da oldukça az olmaktadır. Bu sayede dinleyiciler program ve müziğin akışına ara vermeden dahil olabiliyor.

Süper2 FM