Radyo Madyo kuruluşu tarafından yayınlanan dokuz radyo çeşidi vardır. X Radyo; radyo madyo tarafından yayınlanan radyo çeşitlerinden birisidir. Günümüzde Türkçe rap müzik sevenlerin beğeni ile dinledikleri radyo çeşitlerindendir. Radyo Madyo tarafından kurulan x radyosu genel olarak yayın akışları canlı olarak sunulmaz.

Radyo Madyo kuruluşu genel itibari ile farklı müzikler tarzlarında farklı radyoların yayınları yapmaktadır. X Radyosunda genel olarak sürekli müzik akışları yer alır.

X Radyo Müzik Tarzı

Radyo Madyo ile pek çok müzik tarzını dinleme imkanını bulabilirsiniz. Özelliklede Türkçe rap müziğin adresi radyo madyo tarafından yayınlanan X radyo diyebiliriz. Türkçe rap müzik tarzı pek çok dönemde beğenilmiştir. Son yıllarda ise daha fazla beğenilmeye başladı. Özelliklede genç kesimler için Türkçe rap müzik her zaman ön planda yer alır.

X radyosunun müzik tarzında genel olarak Türkçe rap müzik yer aldığı için sürekli dinleniyor. Özelliklede son yıllarda Türkçe rap müziğe olan ilgili artması ile x radyosunun dinleyici daha çok artmıştır.

X Radyo Programları

Sürekli olarak müzik dinlemek isteyenler için X radyo ideal bir radyo kanalıdır. Çünkü sürekli olarak Türkçe rap müzik akışlarını x radyosu ile rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Radyonun yayın programlarının henüz daha oluşumu gerçekleşmiştir.

Günümüzde 87.7 frekansı ile x radyosunu dinleyebilirsiniz. Genel olarak internet platformlarında daha fazla dinlenilmektedir. Türkçe rap müziğe Radyo Madyo platformları ile pek çok yerden erişim sağlayabilirsiniz

X Radio